Dobór okularów i soczewek kontaktowych — Kraków Podgórze

Prawidłowy dobór okularów i soczewek ma na celu przede wszystkim poprawę jakości widzenia i komfortu związanego z ich noszeniem. Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, to zmysł wzroku jest jednym z podstawowych, którymi kierujemy się w codziennym życiu. Ułatwia poruszanie się: zarówno pieszo, jak i samochodem, a także pracę czy możliwość relaksowania się przy książce lub ulubionym filmie.

Wizyta w gabinecie okulistycznym w Krakowie Podgórzu, połączonym z zakładem optycznym, pozwoli na podstawie badań dopasować model odpowiedni do problemów związanych z narządem wzroku. Jeśli chodzi o okulary, bierzemy również pod uwagę względy estetyczne. Dbamy o to, aby dobrany model oprawek pasował nie tylko do gustu, ale i urody oraz trybu życia Pacjenta. Uwzględniamy również aktualne trendy, aby podkreślić indywidualną osobowość osoby noszącej okulary i jej poczucie estetyki.

Dobór soczewek kontaktowych

Nasz zakład optyczny współpracuje z gabinetem okulistycznym, w którym wykonają Państwo badania wzroku, które potwierdzi możliwość noszenia soczewek kontaktowych. Warto bowiem pamiętać, że — choć jest to niezwykle rzadkie — to nie zawsze noszenie soczewek jest bezpieczne i przynosi oczekiwane rezultaty.

Przed ich zakupem warto skonsultować się z lekarzem, aby ten ocenił, czy nie ma przeciw temu żadnych przeciwwskazań. Po dobraniu soczewek kontaktowych specjaliści na podstawie wyników badań dopasowują ich rodzaj do wady wzroku. Po zakończonym badaniu mogą Państwo dokonać u nas zakupu soczewek kontaktowych, które są bezpieczne i dostosowane do potrzeb Pacjentów.

Dobór soczewek kontaktowych przez osoby ze stosowną wiedzą i kwalifikacjami jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem, gwarantującym prawidłowe dopasowanie produktu do wady wzroku.

Wszystko o noszeniu soczewek

Pacjenci są przez nas instruowania w kwestiach z zakresu zakładania, zdejmowania i pielęgnacji soczewek kontaktowych. Dzięki temu pierwsze dni z soczewkami są komfortowe. Zakładanie i zdejmowanie soczewek wymaga praktyki i cierpliwości, dlatego nasi specjaliści pomogą założyć je po raz pierwszy, wyjaśniając krok po kroku, jak to zrobić. Opowiemy również o pielęgnacji soczewek dwutygodniowych i miesięcznych, a także o bezpiecznych preparatach, które należy do tego stosować.

Optomed | 2022 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE