Dobór okularów i soczewek

Prawidłowy dobór okularów i soczewek ma na celu przede wszystkim poprawę jakości widzenia i komfortu związanego z ich noszeniem. Wizyta w gabinecie okulistycznym połączonym z zakładem optycznym pozwoli na podstawie badań dopasować model odpowiedni do problemów związanych z narządem wzorku. W przypadku okularów dochodzą również kwestie estetyki. Duży asortyment najmodniejszych wzorów oprawek pozwoli Państwu wybrać model, który wpasuje się w indywidualny gust i podkreśli urodę.

Dobór soczewek kontaktowych

Nasz zakład optyczny współpracuje z gabinetem okulistycznym, w którym wykonają Państwo badania wzroku, które potwierdzi możliwość noszenia soczewek kontaktowych, a na podstawie wyniku pozwoli dopasować ich rodzaj do wady wzorku. Dobór soczewek kontaktowych przez specjalistę jest najbezpieczniejszą rozwiązaniem gwarantującym prawidłowe dopasowanie produktu do posiadanej wady wzorku.

Wszystko o noszeniu soczewek

Nasi pacjenci mogą liczyć na wsparcie i wiedzę w zakresie zakładania, zdejmowania i pielęgnacji soczewek kontaktowych. Dołożymy wszelkich starań, by pierwsze dni z soczewkami były jak najbardziej komfortowe. Zakładanie i zdejmowanie soczewek wymaga praktyki i cierpliwości, dlatego nasi specjaliści pomogą założyć je po raz pierwszy, wyjaśniając krok po kroku, jak to zrobić. Opowiemy również o pielęgnacji soczewek dwutygodniowych i miesięcznych, a także o bezpiecznych preparatach, które należy do tego stosować.

Optomed | 2021 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE