Soczewki kontaktowe — Kraków Podgórze

Oferujemy wysokiej jakości soczewki kontaktowe, które są wygodne w użytkowaniu zarówno dla osób z problemem krótkowzroczności, jak i nadwzroczności. W gabinecie, znajdującym się w Krakowie Podgórzu, dobieramy soczewki do indywidualnych potrzeb.

Odpowiednio opracowane soczewki zwiększają komfort codziennego życia i są bezpieczne dla Pacjentów. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze możliwe będzie zastąpienie nimi okularów. Aby zacząć je nosić, najpierw należy skonsultować się ze specjalistą, który oceni, czy w danym przypadku nie ma przeciwwskazań do ich stosowania.

Współpracujemy z gabinetem okulistycznym, dlatego przychodząc na wizytę, mogą Państwo od razu zbadać wzrok, a następnie dobrać soczewki o parametrach dostosowanych do danej wady.

Odpowiednio dopasowane soczewki:

  • nie ograniczają pola widzenia,
  • nie zaparowują w zależności od warunków atmosferycznych czy nagłej zmiany temperatury,
  • nie zniekształcają obrazu,
  • nie tworzą uczucia dyskomfortu, gdy bezpośrednio padają na nie promienie światła.

Zapewniamy wybór wielu modeli, których cechami wspólnymi są wysoka jakość wykonania oraz dbałość o detale. Rozbudowany asortyment sprawia, że zarówno młodsze, jak i już dojrzałe osoby znajdą u nas soczewki kontaktowe dostosowane do ich gustu oraz oczekiwań estetycznych.

Jak funkcjonować na co dzień z soczewkami?

Wiele osób ma na początku opory przed stosowaniem soczewek z obawy o to, jak poradzą sobie na co dzień z ich noszeniem, pielęgnowaniem, zdejmowaniem i zakładaniem. W gabinecie Optomed nie tylko dobierzemy dla Państwa bezpieczne i skuteczne soczewki, ale również pokażemy, jak je pielęgnować i nosić, aby było to bezpieczne i wygodne.

Oferujemy zarówno jednodniowe, dwutygodniowe, jak i miesięczne soczewki, aby mogli Państwo wybrać dla siebie najwygodniejsze rozwiązanie. Jeśli jednak preferują Państwo standardowe okulary, pomożemy dobrać stosowne szkła korekcyjne. Naszym celem jest zapewnienie Klientom maksymalnego komfortu w codziennym funkcjonowaniu, mimo wad wzroku.

Optomed | 2022 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE