Szkła korekcyjne — Kraków Podgórze

Oferujemy wysokiej jakości szkła korekcyjne dostosowane do konkretnej wady wzroku, które pomagamy dobierać w Krakowie Podgórzu. Okulary dostosowane do potrzeb właściciela zwiększają komfort życia, poprawiają samopoczucie i umożliwiają samorealizację zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Już od najmłodszych lat osoby zmagające się z wadami wzroku noszą szkła korekcyjne. Ich zadaniem jest korygowanie wad. Aby było możliwe, należy prawidłowo określić parametry soczewek i dobrać okulary wysokiej jakości.

Oferujemy:

  • okulary progresywne,
  • szkła jednoogniskowe i dwuogniskowe,
  • szkła do stref pośrednich i pracy z bliska,
  • okulary relaksacyjne typu Sync III,
  • szkła fotochromowe i barwione.

Współpracujemy z gabinetem okulistycznym, w którym, przy użyciu nowoczesnego i precyzyjnego mechanizmu, przeprowadzane są badania wzroku. Pozwalają one dobrać parametry szkieł korekcyjnych do danej wady. Przy całej procedurze uwzględnia się potrzeby Pacjentów, ich tryb życia, wiek.

Wysoka jakość szkieł korekcyjnych

Oferowane szkła korekcyjne charakteryzują się wysoką jakością i precyzją wykonania. Ich parametry, powłoka są dostosowane do zaleceń medycznych. Mają również niezbędne atesty, pozwalające korzystać z nich na co dzień w bezpieczny sposób.

Optycy, pracujący w gabinecie Optomed, mają wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie, które pozwalają im przygotowywać okulary w oparciu o receptę, wydaną przez specjalistę, aby gotowe szkła pomagały Pacjentom w codziennym funkcjonowaniu z wadą wzroku.

Oferujemy również atrakcyjne oprawki okularowe, dzięki którym noszenie okularów na co dzień stanie się prawdziwą przyjemnością niezależnie od wieku ich właściciela czy jego trybu życia.

Optomed | 2022 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE