Oprawki do okularów — Kraków Podgórze

Oprawki do okularów dostępne w naszej ofercie to połączenie modnych wzorów, estetycznego wykończenia oraz trwałości. Modele damskie i męskie pochodzą od cenionych polskich producentów. Do asortymentu dołączyły również oprawki renomowanych marek zagranicznych, takich jak Ray-Ban czy Vogue.

Dzięki temu każdy znajdzie w ofercie coś, co będzie spełniało jego oczekiwania. Zróżnicowane modele pozwalają dobrać oprawki okularowe dla osób w każdym wieku — bez względu na ich poczucie estetyki czy urodę. Od lat pracujemy w branży, dlatego pomożemy Państwu wybrać rozwiązanie, które będzie odpowiadało Waszym potrzebom. Uwzględniamy zarówno tryb życia, jak i wiek, preferencje czy styl Klientów. W ofercie są zarówno nieco bardziej kolorowe, nowoczesne modele, jak i te klasyczne, ponadczasowe.

Idealnie dobrane oprawki

Zapewniamy doradztwo przy wyborze oprawek. Mamy wiedzę z zakresu dopasowania kształtu okularów do rysów twarzy, dzięki czemu wybrany model podkreśli urodę, a być może stanie się dopełnieniem indywidualnego stylu. Mamy świadomość tego, że często okulary stają się nieodłącznym elementem codziennych stylizacji, dlatego, zajmując się stylistyką opraw, kierujemy się estetyką i holistycznym podejściem do wyglądu. Poświęcimy Państwu tyle czasu, ile będzie trzeba do znalezienia idealnych oprawek.

Najmodniejsze wzory i kolory

Stylowe lenonki, klasyczne kwadratowe, a może dodające pazura „kocie oko”? W ofercie znajdują się oprawy okularowe jednokolorowe i wielokolorowe, ze wzorami lub gładkie. Klienci mogą wybierać spośród oprawek metalowych i z tworzywa sztucznego. Wiele modeli markowych ma złote lub srebrne logo producenta. Oferowane oprawki okularowe są zarówno modne i stylowe, jak i klasyczne oraz ponadczasowe.

Gwarancja komfortu

Gdy model oprawek jest już wybrany, pora na dopasowanie ich rozmiaru, który dobierany jest indywidualnie do każdego Klienta. Mierzymy szerokość szkieł okularowych, długość zauszników i szerokość mostka, gwarantując maksymalne dopasowanie, które przełoży się na komfortowe noszenie okularów. Dzięki temu każdego dnia Klienci z przyjemnością po nie sięgają, ciesząc się komfortem i estetycznym wyglądem, jaki te im zapewniają.

OPRAWKI

Optomed | 2022 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE