Oprawki do okularów

Oprawki do okularów dostępne w naszej ofercie to połączenie modnych wzorów, estetycznego wykończenia oraz trwałości. Modele damskie i męskie pochodzą od cenionych polskich producentów. Do asortymentu dołączyły również oprawki renomowanych marek zagranicznych, takich jak Ray-Ban czy Vogue.

Idealnie dobrane oprawki

Zapewniamy doradztwo przy wyborze oprawek. Posiadamy wiedzę z zakresu dopasowania kształtu okularów do rysów twarzy, dzięki czemu wybrany model podkreśli urodę, a być może stanie się dopełnieniem indywidualnego stylu. Poświęcimy Państwu tyle czasu, ile będzie trzeba do znalezienia idealnych oprawek.

Najmodniejsze wzory i kolory

Stylowe lenonki, klasyczne kwadratowe, a może dodające pazura „kocie oko”? W ofercie znajdują się oprawy okularowe jednokolorowe i wielokolorowe, ze wzorami lub gładkie. Klienci mogą wybierać spośród oprawek metalowych i z tworzywa sztucznego. Wiele modeli markowych posiada stylowe, złote lub srebrne logo producenta.

Gwarancja komfortu

Gdy model oprawek jest już wybrany, pora na dopasowanie rozmiaru oprawek, który dobierany jest indywidualnie do każdego klienta. Mierzymy szerokość szkieł okularowych, długość zauszników i szerokość mostka gwarantując maksymalne dopasowanie, które przełoży się na komfortowe noszenie okularów.

OPRAWKI

Optomed | 2021 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE