Szkła progresywne — Kraków Podgórze

Oferujemy wysokiej jakości szkła progresywne, które są przygotowywanie w Krakowie Podgórzu. Są one przeznaczone dla osób, które mają problem z widzeniem zarówno w bliży, jak i w dali. Na powierzchni szkieł znajdują się obszary o różnej mocy. Dzięki temu, unosząc wzrok, lepiej widzi się to, co znajduje się w doli. Z kolei po jego opuszczeniu lepiej widoczne jest to, co znajduje się blisko.

Dzięki tej technologii nie muszą Państwo już mieć kilku par okularów: osobnych do czytania, jazdy samochodem, pracy. Wystarczą jedne, odpowiednio dobrane szkła progresywne, aby nie trzeba było myśleć o tym, kiedy i jaki rodzaj okularów będzie potrzebny. Szkła progresywne są szczególnie cenione przez osoby mobilne, które mając standardowe szkła, były dotychczas zmuszone nosić ze sobą kilka par okularów.

Należy pamiętać, że szkła progresywne wymagają odpowiedniej adaptacji. Pierwsze dni po ich założeniu mogą nie być komfortowe, ponieważ zarówno oczy, jak i mózg przystosowują się do nowego sposobu postrzegania za pomocą zmysłu wzroku. Po kilku dniach problem zniknie, a właściciel okularów ze szkłami progresywnymi będzie cieszył się wygodą i komfortem.

Wysoka jakość szkieł

Szkła progresywne to wygodne rozwiązanie, które zmienia komfort życia Pacjentów i przywraca im wiarę w to, że ponownie mogą z niego czerpać najwięcej, ile się da, nie bacząc na ograniczenia związane z dysfunkcją wzroku. Dzięki temu, że oferowane szkła charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz precyzją są trwałe, estetyczne, a przy tym funkcjonalne. W naszej ofercie znajdują się również szkła korekcyjne, a korzystając ze wsparcia specjalistów, mogą Państwo dobrać rozwiązanie najwygodniejsze w Waszej sytuacji, dostosowane do trybu życia i własnych preferencji.

Optomed | 2022 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE